Піскоструменева камера MAST MSC350SD+DC15 (бокові дверцята)
- В наявності
- Код: MSC350SD+DC15
42 100 ₴
+380 (73) 003-33-31
- +380 (99) 003-33-31
- +380 (68) 003-33-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авіаційні характеристики | 400-1000 л/хв |
| Вага | 64 кг |
| Зовнішні розміри камери під час збирання, LxWxH (без фільтра DC15) | 945x680x1550 мм |
| Вихід з аспірації | 64/90 мм |
| Напруга | 220-240 В/ 50 Гц |
| Робоча зона | 930x660x630 мм |
| Робочий тиск | 0,8 МПа |
| Світлодіодне освітлення | 12V / 10W |
| Швидкість потоку повітря | 0,7-1,0 м3/хв |
| Оглядове вікно | 58x27 см |
| З'єднання зі стисненим повітрям | 1/4" |
| Транспортні розміри | 92,5x71x21,5/ 61x30,5x31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 100 ₴








