Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 кг |
| Зовнішні розміри камери під час збирання, LxWxH (без фільтра DC15) | 900x1200x1700 мм |
| Вихід з аспірації | 64/90 мм |
| Напруга | 220-240 В/ 50 Гц |
| Робоча зона | 885 x 800 x 600 мм |
| Робочий тиск | 2,9-6,8 бар |
| Світлодіодне освітлення | 13 ватт |
| Сила | водяний насос — 750 Вт |
| Швидкість потоку повітря | 700-1000 л/хв |
| З'єднання зі стисненим повітрям | 1/4" |
| Транспортні розміри | 105x125x190 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 470 ₴












